Pistoiese | 0-2 | Livorno | ||
Giana | 1-0 | Lucchese | ||
Carrarese | 0-0 | Lupa Roma | ||
Arezzo | 0-1 | Olbia | ||
Alessandria | 2-1 | Pontedera | ||
Piacenza | 3-2 | Prato | ||
Robur Siena | 3-0 | Pro Piacenza | ||
Cremonese | 3-2 | Racing Roma | ||
Tuttocuoio | 2-2 | Renate | ||
Como | 1-1 | Viterbese |
Lupa Roma | 1-1 | Alessandria | ||
Viterbese | 0-0 | Arezzo | ||
Lucchese | 2-0 | Carrarese | ||
Renate | 0-2 | Como | ||
Livorno | 1-0 | Cremonese | ||
Prato | 1-0 | Giana | ||
Pontedera | 1-1 | Piacenza | ||
Racing Roma | 2-2 | Pistoiese | ||
Olbia | 1-0 | Robur Siena | ||
Pro Piacenza | 2-1 | Tuttocuoio |
Piacenza | 0-0 | Livorno | ||
Cremonese | 1-0 | Lucchese | ||
Como | 2-1 | Lupa Roma | ||
Pistoiese | 0-1 | Olbia | ||
Carrarese | 2-0 | Pontedera | ||
Arezzo | 1-2 | Prato | ||
Giana | 1-2 | Pro Piacenza | ||
Tuttocuoio | 2-1 | Racing Roma | ||
Alessandria | 1-0 | Renate | ||
Robur Siena | 3-2 | Viterbese |
Viterbese | 1-1 | Alessandria | ||
Lupa Roma | 0-1 | Arezzo | ||
Olbia | 1-1 | Carrarese | ||
Pro Piacenza | 1-2 | Como | ||
Prato | 0-1 | Cremonese | ||
Pontedera | 2-0 | Giana | ||
Racing Roma | 3-3 | Piacenza | ||
Renate | 0-1 | Pistoiese | ||
Lucchese | 3-2 | Robur Siena | ||
Livorno | 1-1 | Tuttocuoio |
Arezzo | 3-3 | Giana | ||
Pontedera | 0-0 | Livorno | ||
Pistoiese | 1-1 | Lucchese | ||
Cremonese | 1-0 | Lupa Roma | ||
Racing Roma | 2-1 | Olbia | ||
Alessandria | 2-2 | Prato | ||
Piacenza | 4-0 | Pro Piacenza | ||
Robur Siena | 0-1 | Renate | ||
Como | 2-0 | Tuttocuoio | ||
Carrarese | 1-1 | Viterbese |
Carrarese | 0-1 | Alessandria | ||
Cremonese | 3-1 | Como | ||
Pro Piacenza | 0-2 | Livorno | ||
Prato | 2-1 | Olbia | ||
Giana | 3-2 | Piacenza | ||
Viterbese | 1-0 | Pistoiese | ||
Arezzo | 1-1 | Pontedera | ||
Lucchese | 2-1 | Racing Roma | ||
Lupa Roma | 0-0 | Renate | ||
Tuttocuoio | 1-1 | Robur Siena |
Piacenza | 1-2 | Arezzo | ||
Como | 2-2 | Carrarese | ||
Robur Siena | 0-2 | Cremonese | ||
Alessandria | 2-4 | Giana | ||
Renate | 0-0 | Lucchese | ||
Livorno | 1-1 | Lupa Roma | ||
Pontedera | 1-0 | Prato | ||
Racing Roma | 0-1 | Pro Piacenza | ||
Pistoiese | 3-1 | Tuttocuoio | ||
Olbia | 1-2 | Viterbese |
Prato | 1-3 | Livorno | ||
Viterbese | 2-0 | Lucchese | ||
Pro Piacenza | 0-0 | Lupa Roma | ||
Tuttocuoio | 5-0 | Olbia | ||
Como | 1-2 | Piacenza | ||
Arezzo | 1-0 | Pistoiese | ||
Cremonese | 1-1 | Pontedera | ||
Alessandria | 2-1 | Racing Roma | ||
Giana | 3-1 | Renate | ||
Carrarese | 2-0 | Robur Siena |
Robur Siena | 2-0 | Alessandria | ||
Renate | 1-0 | Arezzo | ||
Piacenza | 1-0 | Carrarese | ||
Olbia | 1-1 | Como | ||
Pistoiese | 3-1 | Cremonese | ||
Racing Roma | 1-1 | Giana | ||
Tuttocuoio | 0-0 | Pontedera | ||
Lupa Roma | 0-1 | Prato | ||
Lucchese | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Livorno | 1-0 | Viterbese |
Arezzo | 1-0 | Livorno | ||
Prato | 3-2 | Lucchese | ||
Giana | 2-1 | Lupa Roma | ||
Alessandria | 2-1 | Olbia | ||
Viterbese | 0-2 | Pro Piacenza | ||
Carrarese | 6-0 | Racing Roma | ||
Pontedera | 1-1 | Renate | ||
Como | 1-0 | Pistoiese | ||
Piacenza | 3-0 | Robur Siena | ||
Cremonese | 3-1 | Tuttocuoio |
Pistoiese | 0-0 | Alessandria | ||
Racing Roma | 1-1 | Arezzo | ||
Renate | 1-0 | Carrarese | ||
Lucchese | 1-1 | Como | ||
Olbia | 1-3 | Cremonese | ||
Viterbese | 3-4 | Giana | ||
Tuttocuoio | 1-4 | Piacenza | ||
Lupa Roma | 1-3 | Pontedera | ||
Pro Piacenza | 2-0 | Prato | ||
Livorno | 0-2 | Robur Siena |
Arezzo | 0-1 | Cremonese | ||
Renate | 0-0 | Livorno | ||
Lupa Roma | 3-1 | Lucchese | ||
Giana | 1-0 | Olbia | ||
Piacenza | 1-0 | Pistoiese | ||
Como | 0-0 | Prato | ||
Carrarese | 0-3 | Pro Piacenza | ||
Robur Siena | 1-2 | Racing Roma | ||
Alessandria | 3-0 | Tuttocuoio | ||
Pontedera | 1-2 | Viterbese |
Cremonese | 1-0 | Alessandria | ||
Pro Piacenza | 3-1 | Arezzo | ||
Tuttocuoio | 3-1 | Carrarese | ||
Racing Roma | 3-2 | Como | ||
Livorno | 0-1 | Giana | ||
Viterbese | 1-0 | Lupa Roma | ||
Olbia | 1-3 | Piacenza | ||
Lucchese | 0-1 | Pontedera | ||
Prato | 1-0 | Renate | ||
Pistoiese | 1-0 | Robur Siena |
Como | 2-1 | Alessandria | ||
Piacenza | 3-0 | Cremonese | ||
Arezzo | 0-0 | Lucchese | ||
Livorno | 3-1 | Olbia | ||
Carrarese | 2-1 | Pistoiese | ||
Robur Siena | 2-1 | Prato | ||
Pontedera | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Lupa Roma | 0-2 | Racing Roma | ||
Giana | 0-1 | Tuttocuoio | ||
Renate | 2-2 | Viterbese |
Tuttocuoio | 0-3 | Arezzo | ||
Cremonese | 3-3 | Carrarese | ||
Robur Siena | 0-1 | Como | ||
Pistoiese | 0-2 | Giana | ||
Lucchese | 0-0 | Livorno | ||
Olbia | 0-1 | Lupa Roma | ||
Alessandria | 1-0 | Piacenza | ||
Racing Roma | 0-0 | Pontedera | ||
Pro Piacenza | 1-0 | Renate | ||
Prato | 2-0 | Viterbese |
Arezzo | 1-0 | Alessandria | ||
Prato | 3-0 | Carrarese | ||
Livorno | 1-2 | Como | ||
Giana | 2-1 | Cremonese | ||
Pro Piacenza | 2-0 | Olbia | ||
Viterbese | 1-0 | Piacenza | ||
Pontedera | 2-2 | Pistoiese | ||
Renate | 2-0 | Racing Roma | ||
Lupa Roma | 2-0 | Robur Siena | ||
Lucchese | 3-1 | Tuttocuoio |
Robur Siena | 0-1 | Arezzo | ||
Como | 1-1 | Giana | ||
Carrarese | 0-2 | Livorno | ||
Alessandria | 2-1 | Lucchese | ||
Tuttocuoio | 0-0 | Lupa Roma | ||
Olbia | 3-2 | Pontedera | ||
Pistoiese | 2-0 | Prato | ||
Cremonese | 1-1 | Pro Piacenza | ||
Piacenza | 0-0 | Renate | ||
Racing Roma | 0-0 | Viterbese |
Livorno | 2-1 | Alessandria | ||
Arezzo | 2-1 | Carrarese | ||
Pontedera | 2-2 | Como | ||
Renate | 0-2 | Cremonese | ||
Lucchese | 1-1 | Olbia | ||
Lupa Roma | 1-1 | Piacenza | ||
Pro Piacenza | 1-1 | Pistoiese | ||
Prato | 0-0 | Racing Roma | ||
Giana | 2-3 | Robur Siena | ||
Viterbese | 2-0 | Tuttocuoio |
Como | 2-3 | Arezzo | ||
Carrarese | 0-4 | Giana | ||
Racing Roma | 1-2 | Livorno | ||
Piacenza | 1-2 | Lucchese | ||
Robur Siena | 2-1 | Pontedera | ||
Alessandria | 3-1 | Pro Piacenza | ||
Olbia | 1-2 | Renate | ||
Cremonese | 3-1 | Viterbese | ||
Pistoiese | 1-1 | Lupa Roma | ||
Tuttocuoio | 3-1 | Prato |
Livorno | 3-0 | Pistoiese | ||
Lucchese | 1-2 | Giana | ||
Lupa Roma | 2-1 | Carrarese | ||
Olbia | 2-0 | Arezzo | ||
Pontedera | 0-0 | Alessandria | ||
Prato | 1-0 | Piacenza | ||
Pro Piacenza | 2-1 | Robur Siena | ||
Racing Roma | 0-3 | Cremonese | ||
Renate | 1-0 | Tuttocuoio | ||
Viterbese | 3-2 | Como |
Alessandria | 3-0 | Lupa Roma | ||
Arezzo | 0-0 | Viterbese | ||
Carrarese | 1-1 | Lucchese | ||
Como | 0-0 | Renate | ||
Cremonese | 2-3 | Livorno | ||
Giana | 0-0 | Prato | ||
Piacenza | 1-0 | Pontedera | ||
Pistoiese | 3-1 | Racing Roma | ||
Robur Siena | 0-1 | Olbia | ||
Tuttocuoio | 0-0 | Pro Piacenza |
Livorno | 2-2 | Piacenza | ||
Lucchese | 1-0 | Cremonese | ||
Lupa Roma | 0-1 | Como | ||
Olbia | 1-3 | Pistoiese | ||
Pontedera | 2-2 | Carrarese | ||
Prato | 1-2 | Arezzo | ||
Pro Piacenza | 1-1 | Giana | ||
Racing Roma | 1-2 | Tuttocuoio | ||
Renate | 1-1 | Alessandria | ||
Viterbese | 0-1 | Robur Siena |
Alessandria | 4-0 | Viterbese | ||
Arezzo | 3-1 | Lupa Roma | ||
Carrarese | 4-1 | Olbia | ||
Como | 3-2 | Pro Piacenza | ||
Cremonese | 5-1 | Prato | ||
Giana | 0-1 | Pontedera | ||
Piacenza | 1-4 | Racing Roma | ||
Pistoiese | 0-0 | Renate | ||
Robur Siena | 1-2 | Lucchese | ||
Tuttocuoio | 0-1 | Livorno |
Giana | 0-0 | Arezzo | ||
Livorno | 1-1 | Pontedera | ||
Lucchese | 2-0 | Pistoiese | ||
Lupa Roma | 2-1 | Cremonese | ||
Olbia | 3-0 | Racing Roma | ||
Prato | 0-1 | Alessandria | ||
Pro Piacenza | 0-1 | Piacenza | ||
Renate | 1-1 | Robur Siena | ||
Tuttocuoio | 1-1 | Como | ||
Viterbese | 2-1 | Carrarese |
Alessandria | 2-1 | Carrarese | ||
Como | 2-2 | Cremonese | ||
Livorno | 3-1 | Pro Piacenza | ||
Olbia | 1-2 | Prato | ||
Piacenza | 0-1 | Giana | ||
Pistoiese | 2-0 | Viterbese | ||
Pontedera | 3-2 | Arezzo | ||
Racing Roma | 0-0 | Lucchese | ||
Renate | 2-0 | Lupa Roma | ||
Robur Siena | 2-0 | Tuttocuoio |
Arezzo | 1-0 | Piacenza | ||
Carrarese | 3-1 | Como | ||
Cremonese | 1-0 | Robur Siena | ||
Giana | 1-1 | Alessandria | ||
Lucchese | 1-1 | Renate | ||
Lupa Roma | 1-2 | Livorno | ||
Prato | 0-1 | Pontedera | ||
Pro Piacenza | 3-0 | Racing Roma | ||
Tuttocuoio | 0-1 | Pistoiese | ||
Viterbese | 0-3 | Olbia |
Livorno | 5-1 | Prato | ||
Lucchese | 2-1 | Viterbese | ||
Lupa Roma | 1-2 | Pro Piacenza | ||
Olbia | 1-0 | Tuttocuoio | ||
Piacenza | 3-1 | Como | ||
Pistoiese | 1-1 | Arezzo | ||
Pontedera | 0-4 | Cremonese | ||
Racing Roma | 1-1 | Alessandria | ||
Renate | 2-2 | Giana | ||
Robur Siena | 2-0 | Carrarese |
Alessandria | 5-2 | Robur Siena | ||
Arezzo | 3-1 | Renate | ||
Carrarese | 1-0 | Piacenza | ||
Como | 2-2 | Olbia | ||
Cremonese | 2-1 | Pistoiese | ||
Giana | 3-0 | Racing Roma | ||
Pontedera | 1-2 | Tuttocuoio | ||
Prato | 1-2 | Lupa Roma | ||
Pro Piacenza | 0-0 | Lucchese | ||
Viterbese | 1-1 | Livorno |
Livorno | 1-1 | Arezzo | ||
Lucchese | 3-0 | Prato | ||
Lupa Roma | 0-0 | Giana | ||
Olbia | 1-4 | Alessandria | ||
Pro Piacenza | 2-1 | Viterbese | ||
Racing Roma | 0-1 | Carrarese | ||
Renate | 3-0 | Pontedera | ||
Pistoiese | 1-1 | Como | ||
Robur Siena | 2-3 | Piacenza | ||
Tuttocuoio | 0-1 | Cremonese |
Alessandria | 2-1 | Pistoiese | ||
Arezzo | 1-0 | Racing Roma | ||
Carrarese | 0-0 | Renate | ||
Como | 1-0 | Lucchese | ||
Cremonese | 2-1 | Olbia | ||
Giana | 1-1 | Viterbese | ||
Piacenza | 0-0 | Tuttocuoio | ||
Pontedera | 0-0 | Lupa Roma | ||
Prato | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Robur Siena | 1-0 | Livorno |
Cremonese | 3-2 | Arezzo | ||
Livorno | 1-0 | Renate | ||
Lucchese | 4-0 | Lupa Roma | ||
Olbia | 3-2 | Giana | ||
Pistoiese | 1-2 | Piacenza | ||
Prato | 0-1 | Como | ||
Pro Piacenza | 0-1 | Carrarese | ||
Racing Roma | 0-4 | Robur Siena | ||
Tuttocuoio | 1-4 | Alessandria | ||
Viterbese | 3-0 | Pontedera |
Alessandria | 1-1 | Cremonese | ||
Arezzo | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Carrarese | 1-1 | Tuttocuoio | ||
Como | 2-1 | Racing Roma | ||
Giana | 2-2 | Livorno | ||
Lupa Roma | 0-1 | Viterbese | ||
Piacenza | 2-1 | Olbia | ||
Pontedera | 2-4 | Lucchese | ||
Renate | 2-0 | Prato | ||
Robur Siena | 1-1 | Pistoiese |
Alessandria | 2-0 | Como | ||
Cremonese | 1-2 | Piacenza | ||
Lucchese | 2-2 | Arezzo | ||
Olbia | 1-0 | Livorno | ||
Pistoiese | 3-0 | Carrarese | ||
Prato | 1-2 | Robur Siena | ||
Pro Piacenza | 1-0 | Pontedera | ||
Racing Roma | 2-0 | Lupa Roma | ||
Tuttocuoio | 0-1 | Giana | ||
Viterbese | 3-0 | Renate |
Arezzo | 2-1 | Tuttocuoio | ||
Carrarese | 0-1 | Cremonese | ||
Como | 1-1 | Robur Siena | ||
Giana | 0-0 | Pistoiese | ||
Livorno | 1-1 | Lucchese | ||
Lupa Roma | 1-0 | Olbia | ||
Piacenza | 1-2 | Alessandria | ||
Pontedera | 3-2 | Racing Roma | ||
Renate | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Viterbese | 2-0 | Prato |
Alessandria | 1-0 | Arezzo | ||
Carrarese | 4-0 | Prato | ||
Como | 0-1 | Livorno | ||
Cremonese | 2-0 | Giana | ||
Olbia | 1-0 | Pro Piacenza | ||
Piacenza | 0-0 | Viterbese | ||
Pistoiese | 1-1 | Pontedera | ||
Racing Roma | 2-3 | Renate | ||
Robur Siena | 0-0 | Lupa Roma | ||
Tuttocuoio | 2-0 | Lucchese |
Arezzo | 2-1 | Robur Siena | ||
Giana | 1-3 | Como | ||
Livorno | 1-0 | Carrarese | ||
Lucchese | 0-1 | Alessandria | ||
Lupa Roma | 1-2 | Tuttocuoio | ||
Pontedera | 0-0 | Olbia | ||
Prato | 2-2 | Pistoiese | ||
Pro Piacenza | 2-3 | Cremonese | ||
Renate | 1-1 | Piacenza | ||
Viterbese | 3-1 | Racing Roma |
Alessandria | 3-1 | Livorno | ||
Carrarese | 1-3 | Arezzo | ||
Como | 3-1 | Pontedera | ||
Cremonese | 3-2 | Renate | ||
Olbia | 2-2 | Lucchese | ||
Piacenza | 3-2 | Lupa Roma | ||
Pistoiese | 1-2 | Pro Piacenza | ||
Racing Roma | 1-0 | Prato | ||
Robur Siena | 1-2 | Giana | ||
Tuttocuoio | 0-0 | Viterbese |
Arezzo | 2-2 | Como | ||
Giana | 2-1 | Carrarese | ||
Livorno | 1-0 | Racing Roma | ||
Lucchese | 1-1 | Piacenza | ||
Pontedera | 1-1 | Robur Siena | ||
Pro Piacenza | 0-1 | Alessandria | ||
Renate | 2-1 | Olbia | ||
Viterbese | 0-0 | Cremonese | ||
Lupa Roma | 2-2 | Pistoiese | ||
Prato | 2-2 | Tuttocuoio |
Forlì | 0-1 | Ancona | ||
Fano | 2-1 | Bassano | ||
Padova | 2-0 | Lumezzane | ||
Gubbio | 3-2 | Modena | ||
Sambenedettese | 2-1 | Pordenone | ||
Parma | 1-0 | Reggiana | ||
AlbinoLeffe | 3-1 | Santarcangelo | ||
Mantova | 3-1 | Sudtirol | ||
Feralpi Salò | 0-1 | Teramo | ||
Maceratese | 2-0 | Venezia |
Venezia | 1-1 | AlbinoLeffe | ||
Lumezzane | 1-2 | Fano | ||
Pordenone | 1-2 | Feralpi Salò | ||
Reggiana | 0-1 | Forlì | ||
Bassano | 3-0 | Gubbio | ||
Santarcangelo | 5-1 | Maceratese | ||
Modena | 2-0 | Mantova | ||
Sudtirol | 1-0 | Padova | ||
Teramo | 0-0 | Parma | ||
Ancona | 1-2 | Sambenedettese |
Padova | 2-2 | Ancona | ||
Forlì | 0-2 | Bassano | ||
Mantova | 1-1 | Lumezzane | ||
Fano | 0-0 | Modena | ||
AlbinoLeffe | 1-1 | Pordenone | ||
Feralpi Salò | 4-4 | Reggiana | ||
Sambenedettese | 2-3 | Santarcangelo | ||
Parma | 0-1 | Sudtirol | ||
Maceratese | 0-0 | Teramo | ||
Gubbio | 0-0 | Venezia |
Lumezzane | 1-1 | AlbinoLeffe | ||
Venezia | 1-1 | Fano | ||
Ancona | 1-1 | Feralpi Salò | ||
Teramo | 0-0 | Forlì | ||
Reggiana | 1-1 | Gubbio | ||
Sudtirol | 1-0 | Maceratese | ||
Santarcangelo | 1-2 | Mantova | ||
Pordenone | 1-0 | Padova | ||
Bassano | 1-0 | Parma | ||
Modena | 2-1 | Sambenedettese |
Parma | 0-2 | Ancona | ||
Feralpi Salò | 3-0 | Bassano | ||
Forlì | 2-3 | Maceratese | ||
Gubbio | 3-2 | Mantova | ||
Fano | 2-3 | Pordenone | ||
Teramo | 0-1 | Reggiana | ||
AlbinoLeffe | 0-0 | Sambenedettese | ||
Modena | 1-0 | Santarcangelo | ||
Lumezzane | 0-1 | Sudtirol | ||
Padova | 0-1 | Venezia |
Maceratese | 1-1 | Bassano | ||
Gubbio | 1-0 | Fano | ||
Venezia | 1-0 | Feralpi Salò | ||
Mantova | 1-1 | Forlì | ||
Sambenedettese | 1-1 | Lumezzane | ||
Pordenone | 1-1 | Modena | ||
Padova | 1-2 | Parma | ||
AlbinoLeffe | 1-1 | Reggiana | ||
Santarcangelo | 2-1 | Sudtirol | ||
Ancona | 0-1 | Teramo |
Bassano | 0-0 | AlbinoLeffe | ||
Lumezzane | 2-1 | Ancona | ||
Modena | 0-0 | Forlì | ||
Santarcangelo | 1-0 | Gubbio | ||
Parma | 2-0 | Maceratese | ||
Fano | 1-1 | Mantova | ||
Feralpi Salò | 2-1 | Padova | ||
Reggiana | 0-0 | Pordenone | ||
Teramo | 2-1 | Sambenedettese | ||
Sudtirol | 0-2 | Venezia |
Padova | 1-0 | Bassano | ||
Forlì | 0-0 | Fano | ||
Maceratese | 2-0 | Feralpi Salò | ||
Pordenone | 7-2 | Lumezzane | ||
AlbinoLeffe | 0-1 | Modena | ||
Gubbio | 1-4 | Parma | ||
Sambenedettese | 2-0 | Reggiana | ||
Venezia | 1-1 | Santarcangelo | ||
Ancona | 0-1 | Sudtirol | ||
Mantova | 0-0 | Teramo |
Sudtirol | 0-1 | AlbinoLeffe | ||
Parma | 0-1 | Fano | ||
Santarcangelo | 2-0 | Forlì | ||
Teramo | 6-0 | Gubbio | ||
Lumezzane | 1-1 | Maceratese | ||
Reggiana | 0-0 | Mantova | ||
Modena | 0-1 | Padova | ||
Ancona | 0-2 | Pordenone | ||
Feralpi Salò | 1-1 | Sambenedettese | ||
Bassano | 1-2 | Venezia |
Gubbio | 3-2 | Ancona | ||
Sambenedettese | 1-0 | Bassano | ||
Fano | 3-1 | Feralpi Salò | ||
Forlì | 1-3 | Lumezzane | ||
Venezia | 1-0 | Modena | ||
Mantova | 1-1 | Parma | ||
Maceratese | 2-1 | Reggiana | ||
Padova | 2-0 | Santarcangelo | ||
Pordenone | 1-0 | Sudtirol | ||
AlbinoLeffe | 1-0 | Teramo |
Feralpi Salò | 1-0 | AlbinoLeffe | ||
Ancona | 0-2 | Fano | ||
Parma | 1-1 | Forlì | ||
Maceratese | 0-0 | Gubbio | ||
Modena | 1-1 | Lumezzane | ||
Bassano | 1-2 | Mantova | ||
Reggiana | 1-1 | Padova | ||
Santarcangelo | 3-1 | Pordenone | ||
Sudtirol | 2-5 | Sambenedettese | ||
Teramo | 1-4 | Venezia |
AlbinoLeffe | 2-0 | Ancona | ||
Pordenone | 6-0 | Bassano | ||
Forlì | 1-0 | Gubbio | ||
Mantova | 3-1 | Maceratese | ||
Sudtirol | 1-0 | Modena | ||
Feralpi Salò | 0-1 | Parma | ||
Fano | 0-2 | Reggiana | ||
Lumezzane | 0-0 | Santarcangelo | ||
Padova | 1-0 | Teramo | ||
Sambenedettese | 1-3 | Venezia |
Gubbio | 0-0 | AlbinoLeffe | ||
Maceratese | 1-1 | Fano | ||
Forlì | 0-2 | Feralpi Salò | ||
Reggiana | 2-0 | Lumezzane | ||
Bassano | 0-2 | Modena | ||
Mantova | 0-1 | Padova | ||
Venezia | 1-0 | Pordenone | ||
Parma | 4-2 | Sambenedettese | ||
Ancona | 0-0 | Santarcangelo | ||
Teramo | 0-0 | Sudtirol |
Modena | 2-1 | Ancona | ||
Santarcangelo | 3-0 | Bassano | ||
Sambenedettese | 1-2 | Forlì | ||
Padova | 1-1 | Gubbio | ||
Pordenone | 2-1 | Maceratese | ||
Feralpi Salò | 0-1 | Mantova | ||
AlbinoLeffe | 0-1 | Parma | ||
Sudtirol | 1-1 | Reggiana | ||
Fano | 2-0 | Teramo | ||
Lumezzane | 1-2 | Venezia |
Mantova | 1-2 | AlbinoLeffe | ||
Venezia | 2-1 | Ancona | ||
Gubbio | 3-1 | Feralpi Salò | ||
Bassano | 2-0 | Lumezzane | ||
Reggiana | 1-0 | Modena | ||
Maceratese | 0-1 | Padova | ||
Parma | 3-2 | Pordenone | ||
Fano | 1-2 | Sambenedettese | ||
Teramo | 1-1 | Santarcangelo | ||
Forlì | 1-3 | Sudtirol |
Sudtirol | 1-1 | Bassano | ||
Padova | 3-0 | Fano | ||
Lumezzane | 0-1 | Feralpi Salò | ||
AlbinoLeffe | 1-1 | Forlì | ||
Sambenedettese | 2-0 | Gubbio | ||
Ancona | 0-1 | Maceratese | ||
Pordenone | 0-0 | Mantova | ||
Venezia | 2-2 | Parma | ||
Santarcangelo | 0-2 | Reggiana | ||
Modena | 2-1 | Teramo |
Fano | 0-2 | AlbinoLeffe | ||
Bassano | 1-0 | Ancona | ||
Gubbio | 1-0 | Lumezzane | ||
Maceratese | 1-0 | Modena | ||
Forlì | 1-0 | Padova | ||
Teramo | 2-0 | Pordenone | ||
Mantova | 1-1 | Sambenedettese | ||
Parma | 1-0 | Santarcangelo | ||
Feralpi Salò | 1-0 | Sudtirol | ||
Reggiana | 0-3 | Venezia |
Santarcangelo | 1-0 | Fano | ||
Modena | 4-1 | Feralpi Salò | ||
Pordenone | 5-0 | Forlì | ||
Sudtirol | 2-2 | Gubbio | ||
Sambenedettese | 0-1 | Maceratese | ||
Venezia | 3-1 | Mantova | ||
AlbinoLeffe | 0-3 | Padova | ||
Lumezzane | 0-2 | Parma | ||
Ancona | 1-0 | Reggiana | ||
Bassano | 2-1 | Teramo |
Maceratese | 0-0 | AlbinoLeffe | ||
Mantova | 3-2 | Ancona | ||
Reggiana | 1-1 | Bassano | ||
Teramo | 1-1 | Lumezzane | ||
Parma | 3-1 | Modena | ||
Gubbio | 1-0 | Pordenone | ||
Padova | 1-0 | Sambenedettese | ||
Feralpi Salò | 2-0 | Santarcangelo | ||
Fano | 0-0 | Sudtirol | ||
Forlì | 1-0 | Venezia |
Ancona | 0-1 | Forlì | ||
Bassano | 1-1 | Fano | ||
Lumezzane | 0-0 | Padova | ||
Modena | 2-0 | Gubbio | ||
Pordenone | 1-1 | Sambenedettese | ||
Reggiana | 0-2 | Parma | ||
Santarcangelo | 2-0 | AlbinoLeffe | ||
Sudtirol | 1-0 | Mantova | ||
Teramo | 2-2 | Feralpi Salò | ||
Venezia | 3-3 | Maceratese |
AlbinoLeffe | 0-1 | Venezia | ||
Fano | 0-2 | Lumezzane | ||
Feralpi Salò | 0-2 | Pordenone | ||
Forlì | 2-0 | Reggiana | ||
Gubbio | 4-0 | Bassano | ||
Maceratese | 1-1 | Santarcangelo | ||
Mantova | 1-0 | Modena | ||
Padova | 2-0 | Sudtirol | ||
Parma | 1-1 | Teramo | ||
Sambenedettese | 0-1 | Ancona |
Ancona | 2-2 | Padova | ||
Bassano | 2-2 | Forlì | ||
Lumezzane | 2-0 | Mantova | ||
Modena | 0-0 | Fano | ||
Pordenone | 0-0 | AlbinoLeffe | ||
Reggiana | 1-0 | Feralpi Salò | ||
Santarcangelo | 0-0 | Sambenedettese | ||
Sudtirol | 0-1 | Parma | ||
Teramo | 0-1 | Maceratese | ||
Venezia | 1-0 | Gubbio |
AlbinoLeffe | 2-0 | Lumezzane | ||
Fano | 0-1 | Venezia | ||
Feralpi Salò | 0-0 | Ancona | ||
Forlì | 0-2 | Teramo | ||
Gubbio | 2-3 | Reggiana | ||
Maceratese | 1-2 | Sudtirol | ||
Mantova | 3-1 | Santarcangelo | ||
Padova | 3-4 | Pordenone | ||
Parma | 1-1 | Bassano | ||
Sambenedettese | 1-1 | Modena |
Ancona | 2-1 | Parma | ||
Bassano | 1-2 | Feralpi Salò | ||
Maceratese | 1-1 | Forlì | ||
Mantova | 0-3 | Gubbio | ||
Pordenone | 2-1 | Fano | ||
Reggiana | 1-0 | Teramo | ||
Sambenedettese | 1-1 | AlbinoLeffe | ||
Santarcangelo | 2-0 | Modena | ||
Sudtirol | 0-0 | Lumezzane | ||
Venezia | 1-3 | Padova |
Bassano | 0-2 | Maceratese | ||
Fano | 0-2 | Gubbio | ||
Feralpi Salò | 0-1 | Venezia | ||
Forlì | 4-1 | Mantova | ||
Lumezzane | 0-1 | Sambenedettese | ||
Modena | 0-3 | Pordenone | ||
Parma | 1-4 | Padova | ||
Reggiana | 2-0 | AlbinoLeffe | ||
Sudtirol | 1-0 | Santarcangelo | ||
Teramo | 3-2 | Ancona |
AlbinoLeffe | 2-2 | Bassano | ||
Ancona | 0-1 | Lumezzane | ||
Forlì | 2-2 | Modena | ||
Gubbio | 1-0 | Santarcangelo | ||
Maceratese | 0-0 | Parma | ||
Mantova | 0-1 | Fano | ||
Padova | 2-1 | Feralpi Salò | ||
Pordenone | 2-0 | Reggiana | ||
Sambenedettese | 2-0 | Teramo | ||
Venezia | 2-0 | Sudtirol |
Bassano | 2-1 | Padova | ||
Fano | 1-0 | Forlì | ||
Feralpi Salò | 2-0 | Maceratese | ||
Lumezzane | 0-1 | Pordenone | ||
Modena | 0-1 | AlbinoLeffe | ||
Parma | 3-1 | Gubbio | ||
Reggiana | 2-0 | Sambenedettese | ||
Santarcangelo | 1-1 | Venezia | ||
Sudtirol | 1-1 | Ancona | ||
Teramo | 0-1 | Mantova |
AlbinoLeffe | 2-0 | Sudtirol | ||
Fano | 0-1 | Parma | ||
Forlì | 1-1 | Santarcangelo | ||
Gubbio | 1-5 | Teramo | ||
Maceratese | 1-0 | Lumezzane | ||
Mantova | 2-3 | Reggiana | ||
Padova | 1-0 | Modena | ||
Pordenone | 0-0 | Ancona | ||
Sambenedettese | 1-0 | Feralpi Salò | ||
Venezia | 1-1 | Bassano |
Ancona | 0-2 | Gubbio | ||
Bassano | 4-3 | Sambenedettese | ||
Feralpi Salò | 0-0 | Fano | ||
Lumezzane | 0-0 | Forlì | ||
Modena | 1-2 | Venezia | ||
Parma | 1-0 | Mantova | ||
Reggiana | 1-0 | Maceratese | ||
Santarcangelo | 1-2 | Padova | ||
Sudtirol | 3-1 | Pordenone | ||
Teramo | 1-3 | AlbinoLeffe |
AlbinoLeffe | 2-2 | Feralpi Salò | ||
Fano | 1-1 | Ancona | ||
Forlì | 3-5 | Parma | ||
Gubbio | 0-1 | Maceratese | ||
Lumezzane | 0-0 | Modena | ||
Mantova | 1-4 | Bassano | ||
Padova | 2-0 | Reggiana | ||
Pordenone | 3-3 | Santarcangelo | ||
Sambenedettese | 2-2 | Sudtirol | ||
Venezia | 3-1 | Teramo |
Ancona | 1-0 | AlbinoLeffe | ||
Bassano | 2-0 | Pordenone | ||
Gubbio | 1-0 | Forlì | ||
Maceratese | 1-0 | Mantova | ||
Modena | 1-0 | Sudtirol | ||
Parma | 1-2 | Feralpi Salò | ||
Reggiana | 3-1 | Fano | ||
Santarcangelo | 2-0 | Lumezzane | ||
Teramo | 0-0 | Padova | ||
Venezia | 2-2 | Sambenedettese |
AlbinoLeffe | 1-2 | Gubbio | ||
Fano | 0-0 | Maceratese | ||
Feralpi Salò | 5-0 | Forlì | ||
Lumezzane | 0-0 | Reggiana | ||
Modena | 0-0 | Bassano | ||
Padova | 0-0 | Mantova | ||
Pordenone | 1-0 | Venezia | ||
Sambenedettese | 2-2 | Parma | ||
Santarcangelo | 0-0 | Ancona | ||
Sudtirol | 1-1 | Teramo |
Ancona | 1-0 | Modena | ||
Bassano | 4-0 | Santarcangelo | ||
Forlì | 0-1 | Sambenedettese | ||
Gubbio | 0-1 | Padova | ||
Maceratese | 2-4 | Pordenone | ||
Mantova | 1-2 | Feralpi Salò | ||
Parma | 1-0 | AlbinoLeffe | ||
Reggiana | 1-0 | Sudtirol | ||
Teramo | 2-0 | Fano | ||
Venezia | 2-0 | Lumezzane |
AlbinoLeffe | 1-0 | Mantova | ||
Ancona | 0-1 | Venezia | ||
Feralpi Salò | 0-1 | Gubbio | ||
Lumezzane | 2-1 | Bassano | ||
Modena | 1-2 | Reggiana | ||
Padova | 1-1 | Maceratese | ||
Pordenone | 2-4 | Parma | ||
Sambenedettese | 1-0 | Fano | ||
Santarcangelo | 1-1 | Teramo | ||
Sudtirol | 1-1 | Forlì |
Bassano | 1-1 | Sudtirol | ||
Fano | 3-1 | Padova | ||
Feralpi Salò | 2-2 | Lumezzane | ||
Forlì | 2-2 | AlbinoLeffe | ||
Gubbio | 1-3 | Sambenedettese | ||
Maceratese | 0-0 | Ancona | ||
Mantova | 0-2 | Pordenone | ||
Parma | 1-2 | Venezia | ||
Reggiana | 0-0 | Santarcangelo | ||
Teramo | 1-2 | Modena |
AlbinoLeffe | 1-1 | Fano | ||
Ancona | 1-2 | Bassano | ||
Lumezzane | 0-1 | Gubbio | ||
Modena | 0-0 | Maceratese | ||
Padova | 2-0 | Forlì | ||
Pordenone | 3-1 | Teramo | ||
Sambenedettese | 1-3 | Mantova | ||
Santarcangelo | 0-0 | Parma | ||
Sudtirol | 1-2 | Feralpi Salò | ||
Venezia | 1-1 | Reggiana |
Fano | 0-2 | Santarcangelo | ||
Feralpi Salò | 1-0 | Modena | ||
Forlì | 0-2 | Pordenone | ||
Gubbio | 1-0 | Sudtirol | ||
Maceratese | 1-2 | Sambenedettese | ||
Mantova | 0-0 | Venezia | ||
Padova | 1-1 | AlbinoLeffe | ||
Parma | 1-0 | Lumezzane | ||
Reggiana | 4-0 | Ancona | ||
Teramo | 1-1 | Bassano |
AlbinoLeffe | 3-2 | Maceratese | ||
Ancona | 1-1 | Mantova | ||
Bassano | 2-1 | Reggiana | ||
Lumezzane | 2-0 | Teramo | ||
Modena | 0-0 | Parma | ||
Pordenone | 1-1 | Gubbio | ||
Sambenedettese | 2-0 | Padova | ||
Santarcangelo | 3-1 | Feralpi Salò | ||
Sudtirol | 2-0 | Fano | ||
Venezia | 1-0 | Forlì |
Monopoli | 0-0 | Akragas | ||
Casertana | 0-0 | Catania | ||
Fondi | 2-1 | Catanzaro | ||
Lecce | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Cosenza | 2-2 | Foggia | ||
Melfi | 0-3 | Matera | ||
Vibonese | 0-0 | Messina | ||
Reggina | 4-3 | Paganese | ||
Juve Stabia | 1-0 | Taranto | ||
Siracusa | 0-1 | Virtus Francavilla |
Catanzaro | 2-0 | Casertana | ||
Messina | 2-1 | Cosenza | ||
Virtus Francavilla | 3-1 | Fondi | ||
Akragas | 1-3 | Juve Stabia | ||
Paganese | 1-1 | Lecce | ||
Foggia | 1-0 | Melfi | ||
Matera | 1-1 | Monopoli | ||
Fidelis Andria | 1-1 | Reggina | ||
Catania | 3-1 | Siracusa | ||
Taranto | 1-2 | Vibonese |
Cosenza | 1-0 | Akragas | ||
Monopoli | 3-0 | Catania | ||
Vibonese | 2-1 | Catanzaro | ||
Juve Stabia | 2-1 | Fidelis Andria | ||
Fondi | 2-2 | Foggia | ||
Casertana | 3-1 | Matera | ||
Lecce | 0-1 | Messina | ||
Siracusa | 2-0 | Paganese | ||
Melfi | 1-0 | Taranto | ||
Reggina | 3-2 | Virtus Francavilla |
Akragas | 1-0 | Casertana | ||
Catania | 0-2 | Cosenza | ||
Fidelis Andria | 0-1 | Fondi | ||
Virtus Francavilla | 1-1 | Juve Stabia | ||
Matera | 1-1 | Lecce | ||
Messina | 3-4 | Melfi | ||
Taranto | 0-1 | Monopoli | ||
Foggia | 1-0 | Reggina | ||
Catanzaro | 1-0 | Siracusa | ||
Paganese | 1-1 | Vibonese |
Vibonese | 1-1 | Catania | ||
Reggina | 1-0 | Catanzaro | ||
Virtus Francavilla | 0-2 | Fidelis Andria | ||
Casertana | 0-3 | Foggia | ||
Juve Stabia | 1-2 | Matera | ||
Monopoli | 1-1 | Melfi | ||
Fondi | 1-1 | Messina | ||
Akragas | 1-2 | Paganese | ||
Cosenza | 1-2 | Siracusa | ||
Lecce | 3-0 | Taranto |
Messina | 1-1 | Akragas | ||
Siracusa | 2-1 | Casertana | ||
Monopoli | 2-6 | Cosenza | ||
Matera | 0-0 | Fidelis Andria | ||
Catanzaro | 1-2 | Foggia | ||
Paganese | 2-0 | Fondi | ||
Lecce | 3-2 | Juve Stabia | ||
Taranto | 0-1 | Reggina | ||
Melfi | 0-1 | Vibonese | ||
Catania | 1-0 | Virtus Francavilla |
Juve Stabia | 2-2 | Casertana | ||
Catanzaro | 2-1 | Catania | ||
Cosenza | 0-0 | Lecce | ||
Fondi | 1-1 | Matera | ||
Reggina | 2-1 | Melfi | ||
Fidelis Andria | 0-1 | Messina | ||
Vibonese | 2-2 | Monopoli | ||
Foggia | 3-1 | Paganese | ||
Akragas | 1-0 | Siracusa | ||
Virtus Francavilla | 2-2 | Taranto |
Melfi | 0-0 | Akragas | ||
Juve Stabia | 2-2 | Catanzaro | ||
Casertana | 1-1 | Cosenza | ||
Vibonese | 1-0 | Fidelis Andria | ||
Catania | 0-1 | Foggia | ||
Lecce | 2-0 | Fondi | ||
Matera | 5-1 | Messina | ||
Taranto | 0-4 | Paganese | ||
Siracusa | 1-1 | Reggina | ||
Monopoli | 1-1 | Virtus Francavilla |
Fondi | 1-2 | Casertana | ||
Paganese | 2-1 | Catania | ||
Cosenza | 2-4 | Juve Stabia | ||
Foggia | 3-0 | Lecce | ||
Akragas | 1-0 | Matera | ||
Virtus Francavilla | 0-1 | Melfi | ||
Catanzaro | 1-1 | Monopoli | ||
Fidelis Andria | 0-1 | Siracusa | ||
Messina | 3-1 | Taranto | ||
Reggina | 0-0 | Vibonese |
Taranto | 0-2 | Akragas | ||
Lecce | 1-0 | Catania | ||
Melfi | 1-0 | Catanzaro | ||
Cosenza | 2-1 | Fidelis Andria | ||
Monopoli | 0-2 | Foggia | ||
Siracusa | 1-0 | Fondi | ||
Casertana | 0-0 | Messina | ||
Juve Stabia | 0-1 | Paganese | ||
Matera | 2-0 | Reggina | ||
Vibonese | 2-0 | Virtus Francavilla |
Fidelis Andria | 1-0 | Akragas | ||
Reggina | 3-0 | Casertana | ||
Paganese | 1-1 | Cosenza | ||
Foggia | 1-0 | Juve Stabia | ||
Virtus Francavilla | 2-1 | Lecce | ||
Catanzaro | 3-1 | Matera | ||
Catania | 0-2 | Melfi | ||
Messina | 1-0 | Monopoli | ||
Fondi | 1-1 | Taranto | ||
Siracusa | 4-1 | Vibonese |
Messina | 1-2 | Catania | ||
Taranto | 1-0 | Catanzaro | ||
Monopoli | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Akragas | 0-1 | Foggia | ||
Cosenza | 2-2 | Fondi | ||
Melfi | 0-4 | Paganese | ||
Juve Stabia | 3-3 | Reggina | ||
Matera | 0-4 | Siracusa | ||
Lecce | 2-1 | Vibonese | ||
Casertana | 1-0 | Virtus Francavilla |
Catanzaro | 1-0 | Akragas | ||
Fidelis Andria | 0-2 | Casertana | ||
Virtus Francavilla | 1-0 | Cosenza | ||
Vibonese | 0-1 | Juve Stabia | ||
Reggina | 1-2 | Lecce | ||
Foggia | 3-1 | Matera | ||
Siracusa | 3-1 | Melfi | ||
Paganese | 2-0 | Messina | ||
Fondi | 1-0 | Monopoli | ||
Catania | 0-0 | Taranto |
Akragas | 2-1 | Catania | ||
Messina | 2-1 | Catanzaro | ||
Melfi | 1-2 | Fidelis Andria | ||
Taranto | 2-0 | Foggia | ||
Juve Stabia | 1-1 | Fondi | ||
Monopoli | 0-2 | Paganese | ||
Cosenza | 2-2 | Reggina | ||
Lecce | 2-1 | Siracusa | ||
Casertana | 1-2 | Vibonese | ||
Matera | 2-3 | Virtus Francavilla |
Virtus Francavilla | 2-0 | Akragas | ||
Paganese | 1-2 | Catanzaro | ||
Vibonese | 1-1 | Cosenza | ||
Siracusa | 3-2 | Juve Stabia | ||
Casertana | 1-0 | Lecce | ||
Catania | 2-0 | Matera | ||
Fondi | 2-1 | Melfi | ||
Foggia | 3-0 | Messina | ||
Reggina | 0-0 | Monopoli | ||
Fidelis Andria | 2-1 | Taranto |
Taranto | 0-0 | Casertana | ||
Melfi | 0-2 | Cosenza | ||
Paganese | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Akragas | 2-2 | Fondi | ||
Messina | 1-0 | Juve Stabia | ||
Catanzaro | 1-2 | Lecce | ||
Catania | 3-1 | Reggina | ||
Monopoli | 1-1 | Siracusa | ||
Matera | 1-0 | Vibonese | ||
Foggia | 5-1 | Virtus Francavilla |
Reggina | 2-1 | Akragas | ||
Fondi | 1-1 | Catania | ||
Fidelis Andria | 1-1 | Catanzaro | ||
Vibonese | 1-3 | Foggia | ||
Cosenza | 2-3 | Matera | ||
Lecce | 3-1 | Melfi | ||
Virtus Francavilla | 3-1 | Messina | ||
Juve Stabia | 1-1 | Monopoli | ||
Casertana | 2-0 | Paganese | ||
Siracusa | 0-0 | Taranto |
Monopoli | 2-3 | Casertana | ||
Taranto | 0-3 | Cosenza | ||
Catania | 0-0 | Fidelis Andria | ||
Melfi | 1-2 | Juve Stabia | ||
Akragas | 0-2 | Lecce | ||
Paganese | 1-1 | Matera | ||
Messina | 2-0 | Reggina | ||
Foggia | 3-0 | Siracusa | ||
Fondi | 1-0 | Vibonese | ||
Catanzaro | 0-0 | Virtus Francavilla |
Vibonese | 0-1 | Akragas | ||
Juve Stabia | 4-0 | Catania | ||
Cosenza | 1-1 | Catanzaro | ||
Fidelis Andria | 1-1 | Foggia | ||
Reggina | 2-1 | Fondi | ||
Casertana | 2-1 | Melfi | ||
Siracusa | 2-0 | Messina | ||
Lecce | 3-3 | Monopoli | ||
Virtus Francavilla | 2-0 | Paganese | ||
Matera | 2-0 | Taranto |
Akragas | 1-2 | Monopoli | ||
Catania | 1-0 | Casertana | ||
Catanzaro | 1-1 | Fondi | ||
Fidelis Andria | 0-0 | Lecce | ||
Foggia | 3-1 | Cosenza | ||
Matera | 6-0 | Melfi | ||
Messina | 3-0 | Vibonese | ||
Paganese | 2-1 | Reggina | ||
Taranto | 0-0 | Juve Stabia | ||
Virtus Francavilla | 3-1 | Siracusa |
Casertana | 0-0 | Catanzaro | ||
Cosenza | 1-0 | Messina | ||
Fondi | 1-1 | Virtus Francavilla | ||
Juve Stabia | 1-0 | Akragas | ||
Lecce | 3-1 | Paganese | ||
Melfi | 1-3 | Foggia | ||
Monopoli | 1-3 | Matera | ||
Reggina | 0-0 | Fidelis Andria | ||
Siracusa | 1-0 | Catania | ||
Vibonese | 0-2 | Taranto |
Akragas | 1-3 | Cosenza | ||
Catania | 4-1 | Monopoli | ||
Catanzaro | 2-0 | Vibonese | ||
Fidelis Andria | 2-1 | Juve Stabia | ||
Foggia | 2-3 | Fondi | ||
Matera | 4-2 | Casertana | ||
Messina | 0-3 | Lecce | ||
Paganese | 1-1 | Siracusa | ||
Taranto | 2-0 | Melfi | ||
Virtus Francavilla | 1-0 | Reggina |
Casertana | 0-1 | Akragas | ||
Cosenza | 1-2 | Catania | ||
Fondi | 1-2 | Fidelis Andria | ||
Juve Stabia | 1-0 | Virtus Francavilla | ||
Lecce | 0-3 | Matera | ||
Melfi | 3-0 | Messina | ||
Monopoli | 1-0 | Taranto | ||
Reggina | 1-1 | Foggia | ||
Siracusa | 1-0 | Catanzaro | ||
Vibonese | 0-0 | Paganese |
Catania | 1-0 | Vibonese | ||
Catanzaro | 1-1 | Reggina | ||
Fidelis Andria | 1-1 | Virtus Francavilla | ||
Foggia | 1-1 | Casertana | ||
Matera | 2-2 | Juve Stabia | ||
Melfi | 3-2 | Monopoli | ||
Messina | 1-1 | Fondi | ||
Paganese | 2-0 | Akragas | ||
Siracusa | 1-0 | Cosenza | ||
Taranto | 0-1 | Lecce |
Akragas | 0-0 | Messina | ||
Casertana | 2-0 | Siracusa | ||
Cosenza | 2-1 | Monopoli | ||
Fidelis Andria | 1-0 | Matera | ||
Foggia | 1-0 | Catanzaro | ||
Fondi | 3-1 | Paganese | ||
Juve Stabia | 2-3 | Lecce | ||
Reggina | 2-2 | Taranto | ||
Vibonese | 1-1 | Melfi | ||
Virtus Francavilla | 1-0 | Catania |
Casertana | 1-1 | Juve Stabia | ||
Catania | 3-1 | Catanzaro | ||
Lecce | 1-1 | Cosenza | ||
Matera | 0-0 | Fondi | ||
Melfi | 3-0 | Reggina | ||
Messina | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Monopoli | 0-2 | Vibonese | ||
Paganese | 1-1 | Foggia | ||
Siracusa | 4-2 | Akragas | ||
Taranto | 2-3 | Virtus Francavilla |
Akragas | 1-1 | Melfi | ||
Catanzaro | 0-2 | Juve Stabia | ||
Cosenza | 1-2 | Casertana | ||
Fidelis Andria | 0-0 | Vibonese | ||
Foggia | 0-0 | Catania | ||
Fondi | 2-2 | Lecce | ||
Messina | 0-0 | Matera | ||
Paganese | 2-0 | Taranto | ||
Reggina | 0-2 | Siracusa | ||
Virtus Francavilla | 0-0 | Monopoli |
Casertana | 1-1 | Fondi | ||
Catania | 2-1 | Paganese | ||
Juve Stabia | 2-0 | Cosenza | ||
Lecce | 0-0 | Foggia | ||
Matera | 3-1 | Akragas | ||
Melfi | 0-1 | Virtus Francavilla | ||
Monopoli | 2-2 | Catanzaro | ||
Siracusa | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Taranto | 1-1 | Messina | ||
Vibonese | 1-0 | Reggina |
Akragas | 1-1 | Taranto | ||
Catania | 2-0 | Lecce | ||
Catanzaro | 2-2 | Melfi | ||
Fidelis Andria | 2-0 | Cosenza | ||
Foggia | 4-1 | Monopoli | ||
Fondi | 2-0 | Siracusa | ||
Messina | 2-1 | Casertana | ||
Paganese | 1-2 | Juve Stabia | ||
Reggina | 2-6 | Matera | ||
Virtus Francavilla | 3-1 | Vibonese |
Akragas | 1-1 | Fidelis Andria | ||
Casertana | 2-2 | Reggina | ||
Cosenza | 2-1 | Paganese | ||
Juve Stabia | 4-1 | Foggia | ||
Lecce | 3-0 | Virtus Francavilla | ||
Matera | 4-0 | Catanzaro | ||
Melfi | 1-1 | Catania | ||
Monopoli | 2-1 | Messina | ||
Taranto | 0-2 | Fondi | ||
Vibonese | 0-0 | Siracusa |
Catania | 3-1 | Messina | ||
Catanzaro | 3-1 | Taranto | ||
Fidelis Andria | 0-2 | Monopoli | ||
Foggia | 0-0 | Akragas | ||
Fondi | 1-2 | Cosenza | ||
Paganese | 3-0 | Melfi | ||
Reggina | 1-0 | Juve Stabia | ||
Siracusa | 2-1 | Matera | ||
Vibonese | 2-2 | Lecce | ||
Virtus Francavilla | 4-1 | Casertana |
Akragas | 0-0 | Catanzaro | ||
Casertana | 0-0 | Fidelis Andria | ||
Cosenza | 1-0 | Virtus Francavilla | ||
Juve Stabia | 3-0 | Vibonese | ||
Lecce | 1-0 | Reggina | ||
Matera | 1-1 | Foggia | ||
Melfi | 2-2 | Siracusa | ||
Messina | 0-2 | Paganese | ||
Monopoli | 1-0 | Fondi | ||
Taranto | 0-0 | Catania |
Catania | 0-1 | Akragas | ||
Catanzaro | 0-1 | Messina | ||
Fidelis Andria | 1-0 | Melfi | ||
Foggia | 2-0 | Taranto | ||
Fondi | 2-2 | Juve Stabia | ||
Paganese | 0-2 | Monopoli | ||
Reggina | 0-0 | Cosenza | ||
Siracusa | 0-2 | Lecce | ||
Vibonese | 0-1 | Casertana | ||
Virtus Francavilla | 1-4 | Matera |
Akragas | 2-1 | Virtus Francavilla | ||
Catanzaro | 0-2 | Paganese | ||
Cosenza | 2-0 | Vibonese | ||
Juve Stabia | 2-0 | Siracusa | ||
Lecce | 0-0 | Casertana | ||
Matera | 0-0 | Catania | ||
Melfi | 2-2 | Fondi | ||
Messina | 1-2 | Foggia | ||
Monopoli | 1-1 | Reggina | ||
Taranto | 2-0 | Fidelis Andria |
Casertana | 2-1 | Taranto | ||
Cosenza | 3-0 | Melfi | ||
Fidelis Andria | 2-0 | Paganese | ||
Fondi | 2-0 | Akragas | ||
Juve Stabia | 2-1 | Messina | ||
Lecce | 3-0 | Catanzaro | ||
Reggina | 1-1 | Catania | ||
Siracusa | 1-1 | Monopoli | ||
Vibonese | 0-1 | Matera | ||
Virtus Francavilla | 0-1 | Foggia |
Akragas | 2-2 | Reggina | ||
Catania | 1-1 | Fondi | ||
Catanzaro | 3-0 | Fidelis Andria | ||
Foggia | 3-0 | Vibonese | ||
Matera | 3-2 | Cosenza | ||
Melfi | 1-3 | Lecce | ||
Messina | 1-1 | Virtus Francavilla | ||
Monopoli | 0-1 | Juve Stabia | ||
Paganese | 0-1 | Casertana | ||
Taranto | 0-0 | Siracusa |
Casertana | 0-1 | Monopoli | ||
Cosenza | 0-1 | Taranto | ||
Fidelis Andria | 0-0 | Catania | ||
Juve Stabia | 4-0 | Melfi | ||
Lecce | 4-1 | Akragas | ||
Matera | 2-1 | Paganese | ||
Reggina | 2-0 | Messina | ||
Siracusa | 1-2 | Foggia | ||
Vibonese | 1-0 | Fondi | ||
Virtus Francavilla | 1-0 | Catanzaro |
Akragas | 1-1 | Vibonese | ||
Catania | 3-1 | Juve Stabia | ||
Catanzaro | 0-3 | Cosenza | ||
Foggia | 2-1 | Fidelis Andria | ||
Fondi | 3-1 | Reggina | ||
Melfi | 1-0 | Casertana | ||
Messina | 3-1 | Siracusa | ||
Monopoli | 1-2 | Lecce | ||
Paganese | 1-1 | Virtus Francavilla | ||
Taranto | 1-1 | Matera |
Parma | nd | Pordenone | ||
Alessandria | nd | Reggiana |
Parma | nd | Pordenone | ||
Alessandria | nd | Reggiana |
Lucchese | 1-2 | Parma | ||
Alessandria | 5-4 | Lecce | ||
Cosenza | 0-0 | Pordenone | ||
Reggiana | 2-2 | Livorno |
Parma | 2-1 | Lucchese | ||
Lecce | 1-1 | Alessandria | ||
Pordenone | 1-0 | Cosenza | ||
Livorno | 1-2 | Reggiana |
Alessandria | 3-1 | Casertana | ||
Parma | 0-0 | Piacenza | ||
Lecce | 0-0 | Sambenedettese | ||
Matera | 1-1 | Cosenza | ||
Livorno | 0-0 | Virtus Francavilla | ||
Pordenone | 3-1 | Giana Erminio | ||
Juve Stabia | 0-0 | Reggiana | ||
AlbinoLeffe | 0-0 | Lucchese |
Casertana | 1-1 | Alessandria | ||
Piacenza | 0-0 | Parma | ||
Sambenedettese | 1-1 | Lecce | ||
Cosenza | 2-1 | Matera | ||
Virtus Francavilla | 0-0 | Livorno | ||
Giana Erminio | 2-1 | Pordenone | ||
Reggiana | 2-1 | Juve Stabia | ||
Lucchese | 1-0 | AlbinoLeffe |
Pordenone | 2-0 | Bassano | ||
Padova | 1-3 | AlbinoLeffe | ||
Reggiana | 2-2 | Feralpi Salò | ||
Gubbio | 2-3 | Sambenedettese | ||
Livorno | 2-1 | Renate | ||
Arezzo | 1-2 | Lucchese | ||
Giana Erminio | 2-2 | Viterbese | ||
Piacenza | 2-1 | Como | ||
Juve Stabia | 0-0 | Catania | ||
Virtus Francavilla | 0-0 | Fondi | ||
Siracusa | 0-2 | Casertana | ||
Cosenza | 2-0 | Paganese |